برش و ساب آلومینیوم

ابزارآلات صنعتی دلتا

واردکننده و تامین کننده انواع محصولات جوش و برش 

برش و ساب آلومینیوم

صفحه سایش و برش آلومینیوم ویکتوری فلکس

برش و ساب آلومینیوم
شرکت ویکتوری فلکس با بیش از ۳۲ قلم صفحه سنگ فیبری یکی.از چند شرکت تولید کننده اول بازار می باشد .تولید سنگ بسیار حساس و دقیق است زیرا وسیله ای مرگبار است.شرکت ویکتوری فلکس با رعایت آخرین استاندارد های روز جهان امروزه توانسته.در بین صنعتگران جایگاه ویژه ای را برگزیند.
سرعت مناسب و دقت هنگام برش کاری یکی از عوامل مهم.در انتخاب سنگ موردنظر شماست . برش و ساب آلومینیوم با دقت و سرعت مطمئن به شما این.اطمینان را می دهد تا با خیال راحت بتوانید این سنگ.را انتخاب و استفاده نمایید .
عمر یک محصول هم مهم است ولی نه بیشتر از کارایی آن بسیاری.از مصرف کنندگان بر این باورند که صفحه سنگ مصرفی آنها نباید تمام شود و با شمارش تعداد.برش ها صفحه سنگ مورد نظر خود را انتخاب می کنند.
ولی این تصور بسیار غلط می باشد صفحه سنگ به تناسب راحت برش زدن باید مصرف شود بسیاری از صفحه های که الان در بازار است.متاسفانه بخاطر باور غلط و اشتباه مصرف کننده اینگونه می باشند که به تناسب مصرف تمام نمی شوند.
این صفحه ها بسیار خطرناک هستند چون داغ می شوند برندگی ندارند و مصرف کننده مجبور می شود قدرت بیشتری رو روی قطعه فشار آورد.این امر موجب شکستگی یا به اصطلاح قلاب کردن است که حوادث بسیار وحشتناکی را رقم می زند .
پس وقتی صحبت از طول عمر بالا می آید منظور ما این است که عمر بالا نسبت به برش راحت لطفا در انتخاب صفحه برش دقت فرمایید .امروزه برای ارزان در آمدن قیمت فروش متاسفانه از متریال بسیار پایین تری استفاده می شود تا بتوانند قیمت نهایی پایین تر داشته باشند.
ولی این محصولات بسیار خطرناک بوده و در صورت بروز مشکل عمری پشیمانی را به همراه دارد . کمپانی ویکتوری فلکس این اطمینان را به شما صنعتگران عزیز می دهد که با خیالی آسوده از این محصولات استفاده نمایید.
صفحه ویکتوری

, , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
دستگاه آرماتوربند
نوشتهٔ بعدی
جوشکاری زیر آب

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست