برش برقی ایلدیز ترکیه

ابزارآلات صنعتی دلتا

واردکننده و تامین کننده انواع محصولات جوش و برش 

برش برقی ایلدیز ترکیه

برش برقی ایلدیز ترکیه یکی از شرکت های پیشرو.در صنعت جوش و برش در دنیا می باشد . این شرکت با در دست داشتن آخرین متد و متریال روز.دنیا محصولات خود را تولید و عرضه می نماید .
یکی از محصولات شرکت ایلدیز ترکیه که بسیار مورد علاقه صنعتگران.می باشد برش برقی یا ریلی این شرکت است . این برش نیمه اتومایک با به همراه داشتن یک.ریل به طول ۱۸۰ سانتی متر عرضه می گردد .
این محصول دارای یک فک برش می باشد که از طریق سیستم.هواگاز (اکسیژن،گاز یا اکسیژن،استیلن) قادر است تا ۲۰۰ میلیمتر را به خوبی برش دهد.این برش برای آن دسته از صنعتگرانی که نیاز به بریدن.دایره ای یا گرد دارند نیز قابل استفاده است زیرا این شرکت برای آن دسته.از عزیزان هم این قابلیت را تعیین نموده است .
این شرکت قابلیت تنظیم زاویه برش وجود دارد و به همین دلیل.برش X  و Y و K را دارد. این محصول دارای موتور بسیار عالی و باکیفیت هستند که ساخت کشور آلمان می باشد .این موتورها ۲۴ آمپر می باشد.و در دو حالت ۱۱۰ ولت و ۲۲۰ ولت موجود می باشد .

برش دستی زینسر

برش دستی زینسر المان
یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین سرپیک های بازار جوش و برش زینسر آلمان است .این سرپیک شامل دو قسمت اصلی می باشد : ۱- فک برش ۲- دسته
در قسمت بالایی فک ، نازل و کلاهک برش قرار می گیرد که ضخامت نازل و کلاهک را می توان به دلخواه تغییر داد.
این نوع سرپیک با سیسیتم هواگاز کار می کند و توسط ترکیب گاز و اکسیژن قابلیت برش تا ۳۰۰ میلیمتر را فراهم می کند.این سرپیک از دقت بسیار بالای هنگام برش برخوردار است . همچنین این سرپیک فقط نوع آلمانی آن این ویژگی را دارد در هنگام خرید دقت فرمایید.

, , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
سرپیک برش دستی زینسر
نوشتهٔ بعدی
تنگستن جوشکاری آرگون

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست