ابزارآلات صنعتی دلتا

واردکننده و تامین کننده انواع محصولات جوش و برش 

هلیوم

هلیوم

هلیوم یک عنصر شیمیایی با نماد He و عدد اتمی ۲می باشد.هلیوم یک گاز بی رنگ، بی بو، بی مزه، غیر سمی، بی اثر است که در گروه گازهای نجیب.در جدول تناوبی قرار گرفته است. نقطه جوش گاز هلیوم پایین ترین دما را در میان تمام عناصر دارد.
پس از هیدروژن، هلیوم دومین عنصر سبک و فراوان در جهان.قابل مشاهده است که می توان گفت در حدود ۲۴ درصد از کل توده عنصر زمین موجود است که با بیش از ۱۲ برابر.از عناصر سنگین تر از خود ترکیب شده است.
فراوانی آن در خورشید و در مشتری است. بیشتر هلیوم در جهان.هلیوم با خلوص ۴  است که اکثریت قریب به اتفاق در طول انفجار بزرگ تشکیل شده است. مقدار زیادی هلیوم.جدید بوسیله ی هسته ی هیدروژن در ستارگان ایجاد می شود.
این گاز برای یونانیان ، هلیوس نامگذاری شده است.گاز را امروزه.به گاز بالن می شناسند زیرا در بسیاری از جشن ها مانند تولد،عروسی،میهمانی ها کاربرد دارد . امروزه برای تغییر.صدای انسان از حالت معمولی به نازک استفاده می گردد .
بالون یا بادکنک
بالون یا بادکنک یک کیسه انعطاف پذیر است که می تواند با یک گاز مانند .هیدروژن، اکسید نیتروژن، اکسیژن، هوا و یا آب پر شود. بالون یا بادکنک مدرن امروز از مواد مانند.لاستیک، لاتکس،فویل ، پلی کلروپران یا یک پارچه نایلون ساخته می شوند و می توانند.در بسیاری از رنگ ها هم تولید شوند.
انواع بادکنک
امروزه بادکنک ها در دو جنس کلی استفاده می گردد . از این دو نوع یکی بادکنک لاتکس است و دیگری فویلی است .
بادکنک لاتکس
بادکنک لاتکس همانطور که از نامش مشخص است از لاتکس تهیه شده است.و قابلیت ارتجاعی بسیار بالا و انعطاف پذیری بسیار زیادی دارد و معمول ترین بادکنک است که در همه جا یافت می شود . بادکنک لاتکس در سایزهای مختلفی تهیه و تولید می شود.
بادکنک فویلی
بادکنک های فویلی در مراسم تولد و جشن ها دیده می شود و از طریق تفنگ های بادی باد می شود و مانند بادکنک لاتکس انعطاف پذیری ندارد .
گاز هلیوم

گاز هلیوم

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
اختلال در جوش
نوشتهٔ بعدی
جوش و برش به روش هواگاز

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست