ابزارآلات صنعتی دلتا

واردکننده و تامین کننده انواع محصولات جوش و برش 

سشوارصنعتی زینسر آلمان

جوشکاری پلاستیک 
جوشکاری پلاستیک برای جوش مواد پلاستیکی یا نیمه پلاستیکی است .این جوشکاری روشهای متعددی دارد.
کیفیت جوش 
کیفیت این نوع از جوش بستگی به جوش ، متریال پایه و قابلیت جوش.پذیری قطعه کار دارد . یعنی در اصل این وسیله برای حرارت دهی و ذوب چسب به روی قطعه کار است . بنا به همبن دلیل این جوشکاری.را جوشکاری هوای داغ یا سشوار صنعتی می نامند . 
جوشکاری هوای داغ
این جوشکاری به عنوان جوشکاری هوای داغ شناخته می شود، یک روش جوشکاری پلاستیکی است که با استفاده از گرما عمل جوش را انجام می دهد. یک سشوار صنعتی مخصوص به شکلی طراحی شده است تا با آن بتوانید به راحتی دست خود را حرکت دهید و با حرارتی که به طور یکسان به هردو قطعه می خورد آنها را به همدیگر جوش می دهد .سشوار ها معمولا در دماهای ۸۰۰،۱۶۰۰، ۳۰۰۰ درجه تولید و عرضه می گردد .  
از سشوارهای صنعتی برای تولید،ساخت و یا ترمیم مخازن شیمیایی، مخازن آب، مبدلهای حرارتی ، اتصالات لوله کشی ، صافکاری ها ، نقاشی ها ، نصب کاغذ های دیواری و خیلی ازمواردی که نیاز به جوش پلاستیک دارد.
یکی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارد زینسر آلمان است . این شرکت یک از قدیمی ترین و باسابقه ترین شرکت تولید کننده محصولات جوش و برش است . سشوار های صنعتی این شرکت دارای یک سری و با توان ۳۰۰۰،۱۶۰۰،۸۰۰ وات است .
سشوار صنعتی زینسر آلمان

, , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
جوشکاری زیر آب
نوشتهٔ بعدی
جوشکاری زیرپودری

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست