سانترال تورچ

سانترال تورچ 

سانترال تورچ پلاسما هواخنک و آبخنک یکی از محصولات با کیفیت تورچ پلاسما است که برای برشکاری با گاز محافظ آرگون ، هلیوم یا نئون کاربرد دارد.این محصول برای تورچ های هواخنک و آبخنک پلاسما کاربرد دارد . این محصول به دستگاه پلاسما وصل می گردد و آخرین قطعه در تورچ می باشد .

این محصول وظیفه گرفتن گاز و برق از دستگاه را به عهده دارد و همانطور که گفتیم دارای پین های مختلف (۴ پین ، ۵ پین ، ۷ پین و ۹ پین ) است که قابلیت تغییر آن نسبت به دستگاه را دارد . این محصول یکی از محصولات شرکت دی ولد است که با کیفیت بسیار بالا تولید و می گردد و تنها شرکت دارنده کیفیت CE اروپا است .

شرکت دی ولد یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت های تولیدکننده لوازم مصرفی جوشکاری تیگ ، میگ ، پلاسما است که دارای سبد کالای بسیار بزرگی است . این شرکت توانسته امروز رقیب بسیار جدی برای محصولات اروپایی باشد زیرا کیفیت تولیدات آن از بعضی از شرکت های اروپایی نیز بالاتر است . 

این شرکت دارای خط تولید رباتیک است که با کمترین خطا محصولات خود را تولید و توزیع می نماید . به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .سانترال تورچ

سانترال ۹ پین تورچ پلاسما

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست