سنباده فلپ بزرگ P40

سنباده فلپ بزرگ P40 یکی از محصولات با کیفیت آی تاچ.( Aytac ) ترکیه است . این محصولات دارای دانه بندی های مختلفی است .فلپ دیسک P40 , P60 , P80 , P120

سنباده فلپ بزرگ P40

سنباده فلپ بزرگ P40 یکی از محصولات با کیفیت آی تاچ.( Aytac ) ترکیه است . این محصولات دارای دانه بندی های مختلفی است .فلپ دیسک P40 , P60 , P80 , P120 سایزهای مختلف دانه بندی فلپ می باشد . این فلپپ ها همانگونه که توضیح دادیم بزرگ است و دارای سایز ۱۸۰ می باشد . 

این سایز ها برای نشان دادن نوع دانه بندی و زبری محصول کاربرد دارد . از این محصولات برای پرداخت کاری و سمباده زدن فلزات استیل ، آهن و فولاد استفاده می گردد . سایزها و اندازه های این فلپ دیسک ها همانند سایز صفحات فیبری سنگ است و مثل آن دارای سایز مینی و بزرگ می باشد .

سنباده فلپ بزرگ P40

سنباده فلپ بزرگ P40

شرکت آیتاچ

این محصولات ساخت شرکت آیتاچ است و انواع سنباده ها با دانه بندی های مختلف را تولید می نماید. این محصولات دارای کیفت بسیار بالا و مرغوبی است . از محصولات این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد

سنباده رولی.

سنباده پشت کرکی.

سنباده فلپ.

سنباده ورقی.

سنباده رولی.

به سنباده ای می گویند که به صورت رول های ۵۰. متری با عرض ۱۵ سانت مورد استفاده قرار می گیرد .

سنباده پشت کرکی

سنباده های پشت کرکی یکی از سنباده های محبوب برای آن دسته. از صنعتگرانی است که نیار به چسباندن سنباده روی قطعه صنعتی دارند .

سنباده فلپ

سنباده فلپ همانند صفحه های برش فیبری. دارای سایز مینی و بزرگ می باشد که به صورت چتری می باشد .

سنباده ورقی

سنباده ورقی به صورت ورقه های ۲۰*۲۰ و. سایزهای مختلف تهیه و تولید می گردد .

سنباده رولی

سنباده رولی برای مصارف مختلف و نصب روی .انواع دستگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد . این سنباده در سایزهای ۱۱۵ مینی و ۱۸۰ بزرگ .مورد استفاده قرار می گیرد .

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست