سنباده رول P400 آیتاچ

سنباده رول P400 آیتاچ یکی از محصولات با کیفیت ترکیه است . این محصولات دارای دانه بندی های مختلفی است .سایزهای سنباده رول آیتاچ دارای سایزهای ۴۰٫۶۰٫۸۰٫۱۰۰٫۱۲۰٫۱۸۰٫۲۲۰٫۲۸۰٫۳۲۰٫۴۰۰٫۶۰۰ می باشد .و دارای ۱۵سانت عرض میباشد.

سنباده رول P400 آیتاچ

این محصول یکی از محصولات با کیفیت ترکیه است . این محصولات دارای دانه بندی های مختلفی است .سایزهای سنباده رول آیتاچ دارای سایزهای ۴۰٫۶۰٫۸۰٫۱۰۰٫۱۲۰٫۱۸۰٫۲۲۰٫۲۸۰٫۳۲۰٫۴۰۰٫۶۰۰ می باشد.و دارای ۱۵سانت عرض می باشد.

این سایز ها برای نشان دادن نوع دانه بندی و زبری محصول کاربرد دارد . از این محصولات برای پرداخت کاری و سنباده زدن فلزات استیل ، آهن و فولاد و چوب استفاده می گردد . 

از این محصولات معمولاً برای سایش چوب و پرداخت فلزات استفاده می شود ، یکی از مقرون به صرفه ترین روش خرید سنباده رول است که می تواند به طول مورد نیاز برش داده شود و توسط سنباده دستی یا سنباده برقی استفاده شود. عیب ها ، زنگ زدگی های فلزکاری و آثار آسیاب از چوب را از بین می برد.

یکی از مقرون به صرفه ترین روش خرید سنباده رول است که می تواند به طول مورد نیاز برش داده شود و توسط سنباده دستی یا سنباده برقی استفاده شود. عیب ها ، زنگ زدگی های فلزکاری و آثار آسیاب از چوب را از بین می برد.

سنباده رول P400 آیتاچ

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست