سرپیک برش BUTBRO انگلیس

سرپیک برش BUTBRO انگلیس

یکی از سرپیک های اصلی در سیستم برشکاری هواگاز برش یه تیکه یا سرپیک برش BUTBRO انگلیس است که دارای کیفیت بسیار بسیار بالایی است .

این سرپیک در اندازه های ۵۰ ، ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۱۵۰ به صورت سری یا چپقی ۹۰ درجه و ۱۸۰ درجه به فروش می رسد . این محصول همراه با یک نازل اصلی که دارای قیمت قابل توجه ای است ارائه می گردد که به صورت هدیه روی سرپیک های برش به شما عزیزان ارائه می گردد .

سرپیک برش بوتانی BUTBRO انگلیس

سرپیک برش بوتانی BUTBRO انگلیس

این سرپیک دارای دو شیر بسیار با کیفیت جهت تنظیم هواگاز است .که یکی از آنها برای تنظیم هوا یا اکسیژن با رنگ آبی است و دیگری شیر تنظیم گاز پروپان یا استیلن است .

در قسمت بالایی دسته اهرم شار گاز اکسیژن وجود دارد که کاربر. می تواند با نگه داشتن یا قفل کردن آن اکسیژن را وارد سرپیک کند و کار برشکاری را به سوهولت انجام دهد .

قدرت برش سرپیک های هوابرش همانطور که می دانید .به نوع نازل برش آن بستگی دارد و میزان برش آن را تعیین می کند که جالب است که.بدانید این سرپیک توانایی برش تا ۳۰۰ میلیمتر را دارد .

امروزه از این محصولات در صنایع فولاد ، ریخته گری ، ذوب آهن ، پروژهای ساختمانی .، کشتی سازی ، خودروسازی و کلیه اصنافی که نیاز. به برش هواگاز دارند مورد استفاده قرار می گیرد.

لطفا برای خرید این محصول با تلفن های فروشگاه تماس حاصل فرمایید .

محصولات مشابه

فهرست