کولت ۲٫۴ تورچ ۹

کولت ۲٫۴ تورچ ۹

کولت ۲٫۴ تورچ ۹ یکی از محصولات با کیفیت تورچ تیگ است که برای جوشکاری با گاز محافظ آرگون کاربرد دارد.کولت ۲٫۴ یکی از محصولات جوشکاری آرگون می باشد که وظیفه نگهداری تنگستن را به عهده دارد . این کلت از نوعی از آلیاژ مس ساخته شده است . 

امروزه خیلی از شرکت ها اقدام به تولید این کولت کرده اند ولی متاسفانه هیچکدام از آلیاژ مناسب تولید نمی کنند.این کار باعث ترکیدگی کولت می گردد و آسیب های زیادی را به تورچ وارد می نماید و همه این خسارات بابت مقدار اندکی فرق قیمت است. این کولت یکی از محصولات شرکت دی ولد است که همانند اجناس تولید شده دیگر این شرکت از بهترین متریال حال حاضر استفاده نموده است.

شرکت دی ولد یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت های تولیدکننده لوازم مصرفی جوشکاری تیگ ، میگ ، پلاسما است که دارای سبد کالای بسیار بزرگی است . این شرکت توانسته امروز رقیب بسیار جدی برای محصولات اروپایی باشد زیرا کیفیت تولیدات آن از بعضی از شرکت های اروپایی نیز بالاتر است . 

این شرکت دارای خط تولید رباتیک است که با کمترین خطا محصولات خود را تولید و توزیع می نماید . به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .رینگ CB150

کولت ۲٫۴ تورچ ۹

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست