تنگستن آبی دلتا

تنگستن آبی دلتا بهترین الکترود معمولی مناسب براي جوشکاري AC / DC می باشد .این محصول از دستهلانتان (طلایی ، مشکی) می باشد .این الکترود شروع قوس بسیار خوب و ثابتی دارد و برای آمپر های متوسط و بالا مورد استفاده قرار می گیرد .

تنگستن آبی دلتا بهترین الکترود معمولی مناسب براي جوشکاري AC / DC می باشد .این محصول از دسته لانتان (طلایی ، مشکی) می باشد .

این الکترود شروع قوس بسیار خوب و ثابتی دارد و برای آمپر های متوسط و بالا مورد استفاده قرار می گیرد . و مزایای دیگر این محصول نرخ فرسایش آن است که بسیار پایین است . 

این محصول یک الکترود غیرمصرفی است که دارای رنگ های مختلف است . رنگ ها نشانه کارایی آن است به طور مثال وقتی صحبت از الکترود قرمز می کنیم.یعنی %۲ توریوم داریم که آلیاژهای آهن ، استیل ، مس ، آهن و تیتانیوم را می تواند جوشکاری نماید .

تنگستن آبی دلتا
تنگستن آبی دلتا

این الکترود یک الکترود غیرمصرفی است که دارای سایزهای مختلف است . رنگ های این الکترود ها نشانه کارایی آن است به طور مثال وقتی صحبت از الکترود قرمز می کنیم . یعنی به %۲ توریوم داریم که آلیاژهای آهن ، استیل ، مس ، آهن و تیتانیوم را می تواند جوشکاری نماید .

به طورکلی الکترود تنگستن برای جوشکاری تخصصی آرگون یک عنصر حیاتی است چون تا الکترود نباشد قوسی هم برقرار نمی شود . الکترودها به علت کارایی دارای رنگ های مختلفی هستند.علت وجود رنگبندی آنها وجود تنوع فلزات و کارایی آنها است .

امروزه تنگستن های زیادی توسط تجار وارد کشور می گردد ولی متاسفانه هیچکدام از این تنگستن ها کیفیت لازم جهت جوشکاری را ندارد و صرفا روی قیمت است که می توانند به آن تیکه کنند . این الکترود ها به قدری بی کیفت هستند که در زمان جوشکاری و برقراری قوس دیده شده که فلز تنگستن آنها ذوب گردیده است .تنگستن طوسی دلتا

این وضعیت نه تنها به صنعت یک کشور ضربه می زند بلکه به دلیل نامرقوبی محصول باعث بیماری های پوستی نظیر سرطان می گردد . خواهش ما از شما صنعتگران گرامی این است که سلامتی خود را به خاطر مقداری هزینه پایین تر در خطر نندازید . زیرا ما کنار شما عزیزان است که معنا داریم و این کشور نیاز ویژه ای به شما عزیزان دارد

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست