گردنه تورچ ۲۶V

این گردنه برای تورچ هواخنک WP26 کاربرد دارد . این گردنه دارای کیفیت بسیار عالی است . این گردنه معروف ترین نوع گردنه در تورچ های هواخنک می باشد که توانایی تا ۲۰۰ آمپر خروجی را دارد .  

گردنه تورچ ۲۶V

گردنه تورچ ۲۶ شیردار یکی از محصولات با کیفیت تورچ تیگ است که برای جوشکاری با گاز محافظ آرگون کاربرد دارد.این گردنه برای تورچ هواخنک WP26 کاربرد دارد . این گردنه دارای کیفیت بسیار عالی است . 

این گردنه معروف ترین نوع گردنه در تورچ های هواخنک می باشد که توانایی تا ۲۰۰ آمپر خروجی را دارد .  این گردنه یکی از محصولات شرکت دی ولد است که با کیفیت بسیار بالا تولید و می گردد .

شرکت دی ولد یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت های تولیدکننده لوازم مصرفی جوشکاری تیگ ، میگ ، پلاسما است که دارای سبد کالای بسیار بزرگی است . این شرکت توانسته امروز رقیب بسیار جدی برای محصولات اروپایی باشد زیرا کیفیت تولیدات آن از بعضی از شرکت های اروپایی نیز بالاتر است . 

این شرکت دارای خط تولید رباتیک است که با کمترین خطا محصولات خود را تولید و توزیع می نماید . به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .این شرکت دارای خط تولید رباتیک است که با کمترین خطا محصولات خود را تولید و توزیع می نماید . به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .گردنه تورچ ۲۶V

گردنه ثابت تورچ ۲۶ شیردار

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست