فلاشبک پشت دسته

فلاشبک پشت دسته

فلاشبک پشت دسته یکی دیگر از محصولات ایمنی است که باید در هرمکانی که از سیستم هواگاز .استفاده می گردد از آن استفاده گردد . در سیستم هواگاز زمانی که جوشکار یا برشکار کار خود را انجام می دهد. سر نازل برش یا جوش اپراتور به خاطر کثیفی مسدود می گردد و باعث تو کشیدن و برگشت آتش به سمت سیلندر می گردد. که این کار باعث خسارات بسیار سنگین مالی و جانی می گردد .

به همین خاطر برای جلوگیری از این حادثه وحشتناک ما به شما فلاشبک های پشت دسته را پیشنهاد می کنیم. که همانطور که از نامش پیداست پشت دسته سرپیک های جوش و برش شما نصب می گردد و شما را از خطرات ممکن از این حادثه در امان می دارد .

این فلاشبک ها همانطور که گفتیم دارای دو قطعه است که یکی با رنگ آبی برای گاز اکسیژن و دیگری برای گاز استیلن ، پروپان یا هیدروژن مورد استفاده قرار می گیرد .

فلاشبک پشت دسته

فلاشبک پشت دسته

سایز کانکشن اتصال به دسته فلاشبک اکسیژن ۱٫۴ است و برای گاز استیلن ، پروپان و هیدروژن دارای کانکشن اتصال سایز ۳٫۸ است که برای انواع دسته ها مناسب است .

فلاشبک های اکسیژن دارای تحمل فشار تا ۲۰ بار و فلاشبک های استیلن ، پروپان و هیدروژن تا ۵ بار طراحی شده است . این فشار خیلی بالاتر از فشار های عادی و استاندارد این گاز ها است و اپراتور هیچ گاه تا این میزان فشار را برای کار استفاده نمی کند. .

پس مصرف کنندگان و صنعتگران عزیز لطفا با خرید این محصول از مال و جان خود و دیگران مراقبت کنید . همه حوادثی که در کارهای صنعتی معمولا شکل می گیرد در طول عمر یک صنعتگر ممکن است یک بار اتفاق بیفتد که معمولا از عدم آگاهی و نداشتن ایمنی لازم آن کار است که فرصتی برای جبران آن باقی نمی گذارد .

محصولات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست