نازل برقی و دستی گلور سوئیس

نازل برقی و دستی گلور سوئیس

یکی از محصولات با کیفیت شرکت گلور سوئیس که بسیار مصرفی و کارآمد می باشد .نازل برقی و دستی گلور سوئیس است که دارای سایزهای مختلف می باشد .این محصول برای برش های بوتانی یه تیکه ، برش های دو تیکه سه لول ، برش های برقی مناسب می باشد .

از این نازل امروزه در بسیاری از شرکت ها ، کارخانجات و کلیه فضاهایی که نیاز به برش با کیفیت .و بادقت دارند مورد استفاده قرار می گیرد . این نازل جایگزین مناسبی برای نازل های برش .کوئیکه ژاپن است زیرا هم قیمت مناسب تری دارد و هم در کیفیت چیزی از نازل کوئیکه کم ندارد .

سایزهای این نازل عبارتند از : ۵-۰ ، ۱۰-۵ ،  ۱۰-۱۵ . ، ۳۰-۱۵ ، ۴۰-۳۰ ، ۵۰-۴۰ ، ۱۵۰-۱۰۰ ، ۲۵۰-۱۵۰ و ۳۰۰-۲۵۰ میلیمتر می باشد .

نازل برقی و دستی گلور سوئیس
نازل برقی و دستی گلور سوئیس

این نوع نازل ها در میان صنعتگران به نازل های سه پله یا بوتانی .شهره هستند که برش های بلند یا یه یه تیکه مورد استفاده قرار می گیرد .

این محصولات دارای یک سوزن و یک کلاهک است که از نوعی آلیاژ مس ساخته شده است و توانایی توان حرارتی بسیار بالایی را دارد . سایزهای این محصولات به این صورت است که هرچقدر میزان باز قطر سوراخ سر سوزن یا نازل بیشتر باشد میزان گاز اکسیژن بیشتری از نازل خارج و قدرت برش آن بیشتر می شود .

یک اشتباه بزرگ و خطرناک که بسیاری از صنعتگران با آن دارند این است که به خاطر برش ضخامت بالاتر سوراخ نازل به صورت دستی گشادتر می کنند که این امر خیلی کار خطرناکی است و باعث تو کشیدن هوا و گاز می گردد و خدایی نکرده باعث انفجار می گردد .

گشادکردن سوراخ های نازل شامل یک استاندارد و قواعد کلی می باشد که شرکت سازننده به خوبی آنها را رعایت می کند ولی کاربر به خاطر نداشتن علم کافی باعث خسارات جبران ناپذیری می گردد .

محصولات مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست