رگلاتور اکسیژن هرکولس آلمان

رگلاتور اکسیژن هرکولس آلمان 

یکی از محصولات باکیفیت ساخت کشور آلمان رگلاتور اکسیژن.هرکولس آلمان است که برای سیستم های نترل فشار کاربرد دارد . این محصول ساخته شده از متریال بسیار. با کیفیتی است که در سطح رگلاتور هایی نظیر زینسر آلمان و گلور سوئیس است . 

این مانومتر اکسیژن هرکولس آلمان دارای یک گیج ورودی ۳۱۶ بار است که از آن تا ۲۰۰ بار .فشار ورودی مجاز به استفاده هستید و گیج یا نمایشگر فشار دیگر این محصول ۱۶ بار است .که از آن تا ۱۰ بار می توانید بهره ببرید .

این مانومتر دارای یک خروسک یا ولوم در پایین رگلاتور است .که جریان اصلی و ورودی را باز و بسته می کند و در یک شیر هم وجود دارد که میزات جریان خروجی. را مطابق با نیاز خود می توانید تنطیم نمایید . 

امروزه از این محصول در بسیار شرکت ها ، کارگاه ها. ، کارخانه ها ، مراکز دولتی ، صنایع پزشکی ، آزمایشگاهی و کلیه فضاهایی که نیاز به کنترل و تنظیم فشار دارند مورد استفاده قرار می گیرد . 

رگلاتور ها به صور کلی دستگاه ها و تنظیم کننده های مصرف اکسیژن. تنظیم کننده های کنترل جریان اکسیژن و دستگاه های نگهدارنده ، دستگاه های کاهش فشار هستند که برای تنظیم یا کاهش فشار اکسیژن از یک سیلندر به سطوحی طراحی شده اند که می توانند توسط بیمار با خیال راحت استفاده شوند. یک تنظیم کننده به سادگی جریان (آزاد) از یک سیلندر اکسیژن را تنظیم می کند.

تعریف فنی یک رگولاتور ، همانطور که توسط استاندارد تنظیم کننده ISO 2503 (بخش ۳٫۱۲) تعریف شده است ، دستگاهی برای تنظیم فشار ورودی متغیر به یک فشار خروجی است که تا حد ممکن ثابت است. منابع فشار ورودی شامل سیلندرهای فشار قوی ، سیلندرهای مایع ، سیستم های تأمین فله و کمپرسورهای هوا هستند. مدیریت فشار خروجی برای مشعلهای اکسی سوخت با اتصالات برش ، گرمایش و جوشکاری مورد نیاز است. سیستم های جوشکاری و عملیات برش پلاسما. (این معمولاً شامل سیلندرهای هوا یا نیتروژن است که برای ساخت مزرعه استفاده می شود.)

رگلاتور اکسیژن هرکولس آلمان
رگلاتور اکسیژن هرکولس آلمان
رگلاتور اکسیژن هرکولس آلمان

محصولات مشابه

فهرست