رگلاتور سری ۵۰۰۰

رگلاتور سری ۵۰۰۰ ایلدیز ترکیه یکی از رگلاتور های اصلی است که برای توضیع گاز به اپراتورهای تنظیم و تهیه گردیده است . در خطوط توزیع گاز که مصرف کننده های متعدد از یک تامین کننده گاز را دریافت می نمایند

مانومتر تک گیج سری ۵۰۰۰ ایلدیز

رگلاتور سری ۵۰۰۰

رگلاتور سری ۵۰۰۰ ایلدیز ترکیه یکی از رگلاتور های اصلی است که برای توضیع گاز به اپراتورهای تنظیم و تهیه گردیده است . 
در خطوط توزیع گاز که مصرف کننده های متعدد از یک تامین کننده گاز را دریافت می نمایند نیاز به یک تنظیم کننده فشار اصلی و فرعی داریم . 
از این رگلاتور برای گازهای زیر استفاده می گردد :
  • رگلاتور مدل ۵۰۴۰ برای گاز اکسیژن ساخته و تولید گردیده است . این رگلاتور تا ۲۳۰ بار ورودی و ۱۰ بار خروجی است و میزان فلو خروجی اسن رگلاتور ۳۰۰ متر مکعب است . 
  • رگلاتور مدل ۵۰۴۱ برای گاز استیلن ساخته و تولید گردیده است . این رگلاتور تا ۲۵ بار ورودی و ۱٫۵ بار خروجی است و میزان فلو خروجی اسن رگلاتور ۳۰ متر مکعب است . 
  • رگلاتور مدل ۵۰۴۲ برای گاز نیتروژن ساخته و تولید گردیده است . این رگلاتور تا ۲۳۰ بار ورودی و ۱۰ بار خروجی است و میزان فلو خروجی اسن رگلاتور ۳۰۰ متر مکعب است . 
  • رگلاتور مدل ۵۰۴۳ برای گاز آرگون و دی اکسید کربن co2 ساخته و تولید گردیده است . این رگلاتور تا ۲۳۰ بار ورودی و ۱۰ بار خروجی است و میزان فلو خروجی اسن رگلاتور ۳۰۰ متر مکعب است . 
  • رگلاتور مدل ۵۰۴۴ برای گاز پروپان ساخته و تولید گردیده است . این رگلاتور تا ۳۰ بار ورودی و ۲٫۵ بار خروجی است و میزان فلو خروجی اسن رگلاتور ۶۰ متر مکعب است . 
مانومتر تک گیج سری ۵۰۰۰ ایلدیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست