تفلون سرگردنه تورچ ۲۶

تفلون سرگردنه تورچ ۲۶

تفلون سرگردنه تورچ ۲۶ یکی از محصولات با کیفیت تورچ تیگ است .که برای جوشکاری با گاز محافظ آرگون کاربرد دارد.این محصول برای تورچ های هواخنک و آبخنک می باشد . این محصول همانطور که گفتیم برای تورچ های آرگون مورد استفاده قرار می گیرد . 

این محصول همانطور که از نامش پیداست از جنس تفلون ساخته شده است و در اولین .قسمت تورچ روی گردنه نصب می گردد و مانع از حرارت و سوختگی گردنه می گردد . این محصول نیز یکی از محصولات شرکت دی ولد است که با کیفیت بسیار بالا تولید و می گردد .

شرکت دی ولد یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت های تولیدکننده لوازم مصرفی جوشکاری تیگ ، میگ ، پلاسما است که دارای سبد کالای بسیار بزرگی است . این شرکت توانسته امروز رقیب بسیار جدی برای محصولات اروپایی باشد زیرا کیفیت تولیدات آن از بعضی از شرکت های اروپایی نیز بالاتر است . 

این شرکت دارای خط تولید رباتیک است که با کمترین خطا محصولات خود را تولید و توزیع می نماید . به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .

تفلون سرگردنه تورچ ۲۶

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست