سرامیک تورچ آرگون

سرامیک تورچ آرگون

سرامیک تورچ آرگون یکی از محصولات با کیفیت تورچ تیگ است که برای جوشکاری با گاز محافظ آرگون کاربرد دارد.از این محصول برای تورچ های هواخنک و آبخنک استفاده می گردد . از این محصول در اولین قسمت تورچ استفاده می گردد.

سرامیک تورچ تیگ دارای سایزهای ۴٫۵٫۶٫۷٫۸٫۱۰ می باشد . جنس این محصول به این دلیل از سرامیک است که بتواند هم جریان گاز را خوب انتقال دهد و هم توانایی حرارت زیاد را داشته باشد.

این قطعه در شکل های معمولی ، بلند ، خمره ای و گازلنز تولید می گردد .این محصول یکی از محصولات شرکت دی ولد است که با کیفیت بسیار بالا تولید و می گردد .

شرکت دی ولد یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت های تولیدکننده لوازم مصرفی جوشکاری تیگ ، میگ ، پلاسما است که دارای سبد کالای بسیار بزرگی است . این شرکت توانسته امروز رقیب بسیار جدی برای محصولات اروپایی باشد زیرا کیفیت تولیدات آن از بعضی از شرکت های اروپایی نیز بالاتر است . 

این شرکت دارای خط تولید رباتیک است که با کمترین خطا محصولات خود را تولید و توزیع می نماید . به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .رینگ CB150

انواع سرامیک تورچ آرگون

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست