تورچ پلاسما CP200

تورچ پلاسما CP200 یکی از تورچ های آبخنک پلاسما است که یکی از قدرتمندترین تورچ های آبخنک است . این محصول برای برشکاری .ورق ها و فلزات متوسط و ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد

تورچ پلاسما CP200

تورچ پلاسما CP200 یکی از تورچ های آبخنک پلاسما است که یکی از قدرتمندترین تورچ های آبخنک است . این.محصول برای برشکاری .ورق ها و فلزات متوسط و ضخیم مورد استفاده قرار می گیرد .سازنده و ابداع کننده این تورچ شرکت CEBORA ایتالیا است.که امروزه تمامی شرکت ها کپی آن را می سازند . 
قطعات مصرفی به شرح زیر می باشد:تورچ پلاسما CP200
۱- کابل تورچ 
۲-سانترال پلاسما 
۳-گپ پلاسما 
۴-گردنه تورچ
۵-فنر محافظ
۶-نازل 
۷-الکترود
این محصول همانند دیگر تورچ های میگ و تیگ با گاز محافظ آرگون قابل استفاده است.ولی با این تفاوت که تورچ های پلاسما برای برش می باشند و تورچ های تیگ و میگ برای جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد .
این محصول مطابق با استانداردهای CEBORA ایتالیا ژاپن تولید و تهیه گردیده است . این محصول هم به صورت گردنه مستقیم  و هم گردنه عادی می باشد.تورچ پلاسما CP200
این محصول برای ۹۰ آمپر ۶۰ درصد Duty Cycle می باشد و برای ۵۰ آمپر ۱۰۰% Duty Cycle هوای مورد استفاده از کمپرستور باد باید ۵ بار باشد نه بیشتر و نه کمتر از این مقدار باشد . 
این تورچ ها معمولا در اندازه های ۴ ، ۶ ، ۸ متری تولید می شود . نازل های مصرفی این تورچ  ۱٫۱ ، ۱٫۳ ، ۱٫۵ ، ۱٫۷ می باشد .تورچ پلاسما CP200
این نازل ها از بهترین نوع آلایاژ تولید و تهیه گردیده است . امروزه این تورچ یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین نوع تورچ برشکاری پلاسما می باشد . 
قسمت مهم دیگر در این مدل تورچ کانکشن های آن است که معمولا دارای اشکال مختلفی است . این کانکشن ها به خاطر دستگاه های مختلفی است که در بازار موجود است . 
یکی از این کانکشن ها ته مهره است که توسط یک مهره به دستگاه پلاسما متصل می گردد .کانکشن دیگر این محصولات ته نری است که همانند بسیاری از دستگاه های تیگ و میگ نیز مورد استفاده قرار می گیرد .
تورچ پلاسما CP200

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست