دنباله کوتاه تورچ WP-9

دنباله کوتاه تورچ WP-9

دنباله کوتاه یکی از محصولات با کیفیت تورچ تیگ WP-9 است که برای جوشکاری با گاز محافظ آرگون کاربرد دارد.این محصول تورچ برای تورچ های WP-9 مورد استفاده قرار می گیرد . این محصول برای حفظ و نگهداری تنگستن روی گردنه بسته می گردد . 

این دنباله کوچک می باشد و علت آن این است که شما برای استفاده از تنگستن شکسته شده یا استفاده شده که کوچک هستند مورد استفاده می شود .این محصول یکی از محصولات شرکت دی ولد است که با کیفیت بسیار بالا تولید و می گردد .

شرکت دی ولد یکی از بزرگترین و مجهزترین شرکت های تولیدکننده لوازم مصرفی جوشکاری تیگ ، میگ ، پلاسما است که دارای سبد کالای بسیار بزرگی است . این شرکت توانسته امروز رقیب بسیار جدی برای محصولات اروپایی باشد زیرا کیفیت تولیدات آن از بعضی از شرکت های اروپایی نیز بالاتر است . 

این شرکت دارای خط تولید رباتیک است که با کمترین خطا محصولات خود را تولید و توزیع می نماید . به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .به علت همین موضوعات محصولات تولید شده این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد و ISO های معتبر جهانی است که معتبرترین آن CE اروپا است .

دنباله کوتاه تورچ WP-9

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست