سرپیک جوشکاری زینسر آلمان

سرپیک جوشکاری زینسر آلمان یکی از سرپیک های شناخته شده در زمینه جوش و برش است . این سرپیک دارای یک دسته و چهار عدد نازل جوش می باشد

سرپیک جوشکاری زینسر

سرپیک جوشکاری زینسر یکی از محصولات با کیفیت هواگاز است که برای جوشکاری با گاز اکسیژن ، استیلن یا گاز پروپان کاربرد دارد.
این محصول برای جوشکاری از ۰٫۵ میلیمتر ۶۰ میلیمتر کاربرد دارد . این محصولات در یک پک که شامل یک دسته ، نازل جوش از سایز شماره ۱ تا ۴ می باشد . 
بدون شک محبوب ترین محصول زینسر در کشور ما دسته و چهار سر جوش زینسر می باشد . این محصول برای جوشکاری ضخامت های نیم میلیمتر به بالا استفاده می گردد.
در رابطه با جوش زینسر این محصول از زینسر برای ذوب و جوش فلزات استفاده می شود . این.محصول ها در دو دسته اکسی استیلن و اکسی پروپان تولید می گردد.
البته لازم به ذکر است که نازل های بزرگتر به صورت جداگانه فروخته می شود که شامل سایزهای ۵ تا ۸ می باشد . سرپیک جوشکاری زینسر آلمان
برای جوشکاری با این سرپیک شما نیاز به یک کپسول هوا ، کپسول گاز استیلن یا کپسول گاز پروپان ، شیلنگ.دو قلو ، رگلاتور اکسیژن ، رگلاتور استیلن دارید .
این سرپیک یکی از محصولات شرکت زینسر آلمان است که با کیفیت بسیار بالا تولید.و می گردد و دارنده گواهینامه های معتبر روز دنیا است  .
این سرپیک برای استفاده در تمامی کارگاه ها و کارخانجات که نیاز به جوشکاری سرپیک هوا دارند. مورد استفاده قرار می گیرد .
سرپیک جوشکاری زینسر یکی از بهترین محصولات جوشکاری در سراسر دنیا است . 
سرپیک جوش زینسر قابلیت جوشکاری قطعات فلزی همچون.طلا ، مس ، آهن ، فولاد ، تیتانیوم و آلیاژ های متفاوت را دارد.
اینوع از سرپیک از قدیم در خدمت صنعتگران بوده و همواره یکی از بهترین سرپیک های روز بوده و هست . از این سرپیک برای صنایع هوایی ، زمینی ، راه آهن ، صنایع پزشکی و کلیه.مکان هایی که نیاز به سیستم هواگاز برای جوشکاری دارند .
سرپیک جوش
لوازم مصرفی زینسر آلمان
سرپیک جوش زینسر

بیشتر بدانید

سشوار صنعتی زینسر آلمان
ابزارآلات صنعتی دلتا

سشوار صنعتی زینسر آلمان

ست جوش و برش زینسر آلمان
ابزارآلات صنعتی دلتا

ست جوش و برش زینسر آلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست