سرپیک برش زینسر آلمان

سرپیک برش زینسر آلمان

از محصولات با کیفیت سیستم برشکاری در هواگاز می توان به سرپیک برش زینسر آلمان .اشاره نمود که بی شک یکی از بهترین های بازار برشکاری است .

این سرپیک یکی از برش های های خیلی قدیمی  بازار برشکاری هواگاز است ..که صنعتگران به خوبی با این محصول آشنایی دارند . این محصول دارای دسته برشکاری ، فک برش ، ۴ سوزن ، کلاهک ، قرقره. و پرگار می باشد .

سوزن های این برش دارای سایزهای ۱۰-۳ (S1) ، .۳۰-۱۰ (S2) ، ۶۰-۳۰ (S3) ، ۱۰۰-۶۰ (S4) می باشد .و کلاهک آن نیز دارای سایز ۱۰۰-۳ می باشد.

فک برش این محصول دارای یک کلاج یا اهرم فشار است. که برای خارج کردن گاز اکسیژن و شروع برشکاری مورد استفاده قرار می گیرد .

دسته برش این محصول نیز از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. و سال ها بدون هیچ مشکلی کار می کند . این دسته دارای دو شیر تنظیم فشار است .که شیر آبی رنگ برای تنظیم فشار اکسیژن و شیر قرمز برای تنظیم فشار گاز .( پروپان یا استیلن ) مورد استفاده قرار می گیرد .

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره کردیم این سرپیک. دارای یک قرقره و پرگار نیز می باشد که امکان برش به صورت گرد یا دایره ای. را برای اپراتور فراهم می کند .

متاسفانه امروزه به خاطر محبوبیت برش زینسر آلمان افراد سودجو این محصول را .به صورت جعلی تولید و روانه بازار می کنند که برای جلوگیری از این امر ما به شما .توصیه می کنیم تا این محصول را به شرط و فقط از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید .

ابزارآلات صنعتی دلتا بیش از ۵۰ سال است که فروشنده اصلی. محصولات شرکت زینسر آلمان در ایران است و به لطف خدا بسیاری .از شرکت های بزرگ امروزه با  فروشگاه ما آشنا هستند . امید است تا بتوانیم همواره .در کنار شما صنعتگران عزیز باشیم .

بیشتر بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست