انتخاب محصول سایش و برش مناسب

ابزارآلات صنعتی دلتا

واردکننده انواع صفحات سایش و برش فیبری ویکتوری فلکس

انتخاب محصول سایش و برش مناسب 

انتخاب محصول سایش و برش مناسب 

شما می دانید که باید محصول سایش و برش مناسب برای فلزات را انتخاب کنید تا به درستی.بتوان از آن استفاده کرد زیرا می خواهید هزینه های خود را به حداقل برسانید.و هنگامی که شما جوشکاری فلز را انجام می دهید،.میزان هزینه یا به اصتلاح عامیانه پرت کار.را به کمترین حد برسانید. اما استفاده از سایش و برش اشتباه یا بی کیفیت برای دستگاه شما و یا مسائل ایمنی می تواند خطرناک باشد. انتخاب این نوع از محصولات نتایجی.جزءافزایش هزینه ها و بهره وری پایین ندارد و هیچ یک از کارفرمایان.این نوع از کار را نمی پسدند.انتخاب محصول سایش و برش مناسب 

انتخاب درست برای کار شما چیست؟

اولین انتخاب همیشه روی قیمت و هزینه ای است که شما قادر به پرداخت آن هستید.اگر قیمت ابتدایی شما در اولویت قرار گیرد، سایش و برش مناسب را نمی توانید انتخاب کنید، زیرا شما یک محصول را با قیمتی پایین.می خرید ولی در دوره ای که از آن استفاده می کنید.ضرر های این محصول هزینه های بسیار زیادی را به شما تقبل می کند.حال یک محصول مناسب و خوب را در نظر بگیرید.این محصول علاوه بر این که بسیار و روان کار سایش و برش را انجام می دهد صرفه اقتصادی.نیز نسبت به محصولات مشابه بی کیفیت و ارزان را دارد و مهم تر.از همه ایمنی شما به بالاترین درجه استفاده می رسد.انتخاب محصول سایش و برش مناسب 
یکی از نکاتی که صنعتگران همیشه به آن توجه می کنند برای انتخاب یک.صفحه سایش و برش زودتر تمام شدن آن صفحه است به اصطلاح می گویند فلان مارک.صفحه سنگ زود تمام می شود که از لحاظ علمی.و آزمایشگاهی صفحه ای که مورد استفاده قرار بگیرد و دیرتر از.صفحات دیگر تمام شود بسیار خطرناک است .
دلیل این که این صفحات خطرناک می باشند این است که فاصله بافتی و میزان.چسبی که باید استفاده شود استاندارد نیست و استفاده از این نوع از محصولات بسیار خطرناک است.چون امکان ترکیدگی و شکستن هنگام کار را دارند و در برخی از موارد دیده شده است که برش و سایش نا.متناسب باعث خرابی کار شده است.انتخاب محصول سایش و برش مناسب 
یک نکته دیگر این است که هیچ گاه از صفحه سایش و برش غیر استفاده نکنیم.به عنوان مثال برایبرش آهن باید صفحه مخصوص برش یا سایش آهن را استفاده نمود.این کار هم از لحاظ اقتصادیبه صرفه می باشد هم ایمنی .

نکات ایمنی

هیچ وقت مواد قابل اشتعال را سایش ندهید.هنگام کار با محصولات سایش.و برش ، از چشم ها و صورت خود با استفاده از یک ماسک یا عینک محافظت کنید.هنگام کار با سایش.و برش حتما از ماسک استفاده نمایید زیرا گرده ها و دود ناشی از برش یا سایش مستقیما وارد دهان و بینی.شما می شود این کار باعث می گردد تا در آینده مشکلات تنفسی پیدا کنید.دستکش ایمنی بپوشید تا از سوختگی.در اثر پاشش و راحت نگه داشتن دستگاه برش به شما کمک کند.هنگام کار سایش و برش حتما لباس پوشیده.انتخاب کنید تا بدن شما آسیب نبیند.
حتما بعد از استفاده از دستگاه برش آن را از برق بکشید و روی زمین یا میز.کار رها نکنید.اجازه ندهید زمان کار کسی در محیط کار به شما نزدیک شود.صفحات سایش  را در دمای مناسب.و دور از رطوبت نگه دارید: ۶۰ تا ۸۰ درجه فارنهایت (۱۵ تا ۲۹ درجه سانتیگراد).
صفحات سایش و برش را روی زمین رها نکنید زیرا ممکن است.رطوبت زمین به خورد صفحه برود. آنها را ازمنابع گرما خارج کنید و از نور مستقیم خورشید دور نگه دارید. آنها را در بسته بندی.خود نگه داری کنید.اگر هنگام دریافت محصول ظاهر کارتن را دید که مشکلی دارد حتما داخل آن را به خوبی برسی.یااز استفاده این نوع از صفحات خودداری نماید.
هیچ گاه موقع برش یا سایش فشار نیاورید بعضی از صنعت گران بر این.باورند که هرچه دستگاه را بهقطعه کار فشار دهند زودتر برش یا سایش انجام می شود این کار بسیار خطرناک است.و باعث تابیدنیا قلاب کردن صفحه می شود.
همه ما می خواهیم بهره وری بالاتری داشته باشیم و هزینه.کمتری بپردازیم، با رعایت نکاتی که گفته شد بهترین گزینه را انتخاب کنید نه ارزان ترین را.
صفحه برش ویکتوری فلکس

صفحات سایش و برش ویکتوری فلکس

, , , , ,
نوشتهٔ پیشین
جوشکاری و برشکاری هواگاز با استیلن
نوشتهٔ بعدی
رگلاتور پروپان لورچ آلمان

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست