ابزارآلات صنعتی دلتا

واردکننده و تامین کننده انواع محصولات جوش و برش 

ست جوش و برش

ست جوش و برش

ست جوش و برش یکی از تجهیزات پرتابل هواگاز می باشد . این روزها برای همه تجهیزات صنعتی بزرگ یک نمونه کوچک و به اصطلاح پرتابل ساخته می شود .
به عنوان مثال دستگاه های جوشکاری قدیمی که برق بسیار زیادی برای استفاده یک جوشکاری ساده لازم داشت را به یاد بیاورید به یاد دارید که جا به جایی یک دستگاه جوش چقدر سخت و دشوار بود .امروزه دستگاه های اینورتر که فقط ۱ یا دو کیلو وزن دارند و با برق خانگی به راحتی کار می کنند چقدر کار راآسان نموده است .
حال همین مقیاس در مورد جوشکاری در هواگاز هم صدق می کند.کپسول بزرگ و غیر قابل حمل و تجهیزات آن برای جابه جایی بسیار دشوار است به همین دلیل ما ست.های جوشکاری را امروز به شما معرفی می کنیم .

ست جوشکاری

ست جوش و برش شامل مجموعه ای از کپسول اکسیژن ، کپسول استیلن.(از کپسول های گاز پروپان هم می توان استفاده کرد ) ، مانومتر یا رگلاتور اکسیژن و استیلن.(اگر از کپسول گاز پروپان استفاده می کنید باید.رگلاتور فشار قوی تهیه کنید ) ، شلنگ دو قلو.و سرپیک جوشکاری می باشد .
این مجموعه ها سبک و قابل حمل می باشد و برای مکان هایی که.نیاز به جابه جایی یا کار در ارتفاع دارد استفاده می گردد . به عنوان مثال دوستانی که تعمیرات کولر های گازی یا یخچال را انجام می دهند از این محصول استفاده می کنند .

ست جوشکاری کیفی

ست جوش و برش در یک کیف کوچک می باشد که بسیار سبک است.و همه لوازم برای خود این محصول است و قابل تغییر نیست که معمولا پیشنهاد ما برای خرید نیست.چون لوازم برای تعویض قطعاتی که خراب شود.خیلی کم در بازار هست و مورد دیگر آن شارژ کپسول های آناست که.باز هم هرجایی برای شارژ آن را قبول نمی کنند.ست داخل ساک جوشکاری ست های داخل ساک جوشکاری یکی از ست های پر طرفدار.در میان صنعت گران است چون داخل آن به دلخواه شما چیده می شود.
یعنی هرکدام از موارد را که بخواهید می توانید تعویض کنید به عنوان.مثال رگلاتور اکسیژن به صورت عمومی چینی است و شما می توانید آن را با رگلاتور ایلدیز ترکیه عوض کنید.یعنی همه چیز در دستان شماست و شما حق انتخاب بسیار زیادی دارید.
ست جوش و برش

, , , , , , , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
تنگستن
نوشتهٔ بعدی
جوش طلاسازی

Related Posts

3 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست